Inšpirácie pre váš život
Blog, rozhovory, videá, newsletter

Novinky

Nové cykly meditácií. Začíname 14. 9. 2020.Napísala som pre vás:

Západ slnka, oceán, galaxia, či búrka - to všetko môžete nájsť v mineráloch. Tieto zaujímavé minerály vám vyrazia dych svojou krásou.

Vyfarbite si antistresové omaľovánky (nielen) pre dospelých a zabavte sa. Vymaľovávaním si odbúravate stres a dostávate sa do pokojného stavu.

Myseľ a dych s prepojené. A na oboch sme závislí. Tým, že sme v strese a v nepohode, mnohokrát aj zabúdame v podstate dýchať. A keď dýchame, tak dýchame len cez nos a plytko, neokysličujeme si myseľ, rôzne sa hrbíme, zatvárame si a stískame hrudník, máme potom ešte menej kyslíku, ešte viac sa cítime zle.... Nekončiaci kolobeh.

Láskyplný človek žije v láske, v súlade a v mieri sám so sebou, ale aj s druhými bytosťami. Takýto človek sa vie správať s rešpektom a úctou k sebe i k druhým a celému svetu.

Pojem súfizmus znamená cesta, ktorá sa dá chápať ako cesta duše k bohu. Súfijské cvičenie je vlastne meditácia pohybom. Je založené na súfijskej tradícii tanca a filozofii starej stovky rokov.

A na oboch sme závislí. Tým, že sme v strese a v nepohode, mnohokrát aj zabúdame v podstate dýchať. A keď dýchame, tak dýchame len cez nos a plytko, neokysličujeme si myseľ, rôzne sa hrbíme, zatvárame si a stískame hrudník, máme potom ešte menej kyslíku, ešte viac sa cítime zle.... Nekončiaci kolobeh.

V dnešnom svete a zhone častokrát fungujeme ako stroje, iba zo zotrvačnosti a zo zvyku. Práca, povinnosti, rodina dookola. Telo po fyzickej aj duševnej stránke opotrebovávame, no nijak ho neopečovávame. A čo psychohygiena a relax? Už len táto "hriešna" myšlienka v nás vyvoláva pocity sebeckosti, ktorú si "nemôžeme" dovoliť.

Už nám pomaly začínajú vyššie teploty a niektorí z nás ich nemajú veľmi radi (ako ja). Vtedy minimalizujem pobyt na silnom slnku a natieram sa opalovacím krémom ako to len ide. Môj letný rituál zahŕňajú aj vlažné sprchy a kúpele, zatiahnuté závesy, prírodný deodorant, ventilátor. Ako si ešte dopomôcť schladiť sa?

Hudba nám vie neuveriteľne pomôcť dostať sa do stavu veľkého pokoja a zmeneného stavu vedomia. Pri počúvaní hudby alebo zvukov prírody si môžeme uvedomiť mnohé súvislosti.

Odber noviniek a inšpirácií


Čo je obsahom e-mail newslettera?

  • Cenné rady na tému ako zlepšiť vaše vzťahy - vzťah k sebe samému, rodinné, partnerské, sexuálne i pracovné vzťahy.
  • Ako si pritiahnuť hojnosť lásky, zážitkov, nápadov, financií, kontaktov a podporujúcich ľudí do svojho života.
  • Prípadne tipy na vzdelávanie a kurzy, pozvánky na prednášky.

Spamu sa nemusíte báť, e-maily posielam 1x max. 2x mesačne.

Prosím, skontrolujte si priečinok REKLAMA, SPAM či NEVYŽIADANÁ POŠTA a pridajte si ma do vašich príjemcov.

Chcem sa objednať / Mám otázku

Marianna - Masáže a meditácie Nitra

Čermánske námestie 3, 94901 Nitra
(samostatný vchod od parkoviska)

+421904023256 

Získajte výhodu -10% na vašu 1. masáž!

Vyplňte tento formulár a na váš e-mail vám pošlem poukážku.
Následne si už len dohodnite váš termín a vychutnajte si relax.

Vyplnením formuláru sa zároveň prihlasujete do odberu newslettera - zaujímavých noviniek, inšpirácií, pozvánok. Kedykoľvek sa z neho môžete odhlásiť.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu