Kuan Yin - Bohyňa súcitu

05.02.2020

Magnólia (michelia alba) sa v tradičnej čínskej medicíne používa už stovky rokov. Esenciálny olej z kvietkov má ovocnú a kvetinovú vôňu, pomáha podporovať uvoľnenú atmosféru a vytvoriť pocit rovnováhy v tele. 

Hovorí sa o nej, že je roztrúsená po celej južnej Ázii, Pacifiku a Severnej Amerike. Tiež je nazývaná ako biela champaca alebo biely jadeitový strom orchidey.

Magnólia spája s energiou božskej ženskosti

Sladká vôňa magnólie vyživuje naše zmysly jemným, čistým, materinským spôsobom. Povzbudzuje nás, aby sme sa k sebe i k druhým správali s milosťou a súcitom. Magnólia vytvára nežné miesto v srdci, kde sa môžeme učiť dôležité lekcie z vyššieho vedomia o ľudskej prepojenosti a o tom, ako žiť v láske a harmónii. 

Na úrovni duše sprostredkováva hlboké liečenie a zmenu. Keď sa cítime v bezpečí a milovaní, prirodzene vidíme, kde sme si odopierali súciť, či svoj vlastný alebo druhým. Magnólia nás inšpiruje, aby sme žili empaticky voči druhým. Pripomína nám, že každá duša si zaslúži našu láskavosť a úctu. Magnólia sprostredkováva božskú liečivú energiu, ktorá svetu prináša balzam na bolesti duše. Vedie nás cestou väčšieho šťastia, rozvoja a jednoty.


Hlavné výhody Magnolia touch od dōTERRA:

  • Zlepšuje spánok a prináša relax
  • Zlepšuje hormonálnu rovnováhu a fungovanie imunitného systému
  • Podporuje zdravo vyzerajúcu a žiariacu pleť

Použitie:

  • Aplikujte na dno chodidiel a pulzné body večer pred spaním
  • Používajte ako voňavku
  • Aplikujte na nedokonalosti pokožky dvakrát denne


Ako používate Magnóliu vy? Napíšte mi :)

S úctou vaša Marianna  


Tip pre vás:

Oslovili vás esenciálne oleje doTERRA? Môžete sa s nimi stretnúť u mňa :) Dohodnite si termín konzultácie a rada vám o nich poviem viac - ako si ich objednávať s 25%-nou zľavou či budovať biznis. Prípadne si zájdite na masáž, kde ich počas nej na vás aplikujem. 

Chcem sa objednať / Mám otázku

Zavolajte mi alebo napíšte, rada vám odpoviem

Marianna - Masáže a meditácie Nitra

Čermánske námestie 3, 94901 Nitra
(samostatný vchod od parkoviska)

+421 904 023 256 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu