Referencie
Cíťte sa aj vy výnimočne

Júlia

"Skutočne to bol ten najkrajší zážitok, aký som doteraz na masáži zažila. Takto sa mi ešte nikto nevenoval. Nežné, láskyplné, precítené. Dostala som ten najkrajší narodeninový darček. Toto by mal zažiť každý." 

Jaroslav

"Meditácia je niečo fantastické. Urobila zo mňa oázu pokoja, kľudu, ticha a plnú myseľ prekrásnych myšlienok. Bolo to ozaj super. Veľmi pekne ďakujem."

Martina

"Je krásne pozorovať, ako postupne prekvitám, prebúdza sa vo mne ženstvo. Navraciam sa k sebe samej cez aktivity, ktoré som kvôli rodine, deťom prestala vykonávať. Teraz objavujem opäť samú seba. Zisťujem, ako moje telo funguje, ako mocnie, zvyšuje sa moje sebavedomie. Páčim sa sama sebe v zrkadle. :)"

Kristína

"Ďakujem ti za príjemné stretnutie s meditáciou a dotykom. Cítila som sa veľmi príjemne. Aj na druhý deň ešte. Počas stretnutia si vytvorila veľmi príjemnú atmosféru, rozprávala si zaujímavé a kľúčové veci týkajúce sa potenciálu sebarozvoja prostredníctvom meditácií. Olejček rozmarín, čo si mi darovala, sa mi páči. Bola som si ho kúpiť aj v podobe bylinky a študovala si jeho pôsobenie na fyzické, energetické a duchovné telo. Používam ho tak, že si k nemu z času na čas privoniam. Verím v jeho schopnosť prepisovať limbický otlačok."

Karolína

"Cítila som sa už dlhšie bez energie, nič ma nebavilo. Myslela som, že to bude len jarnou únavou. Ale nebolo. Nevedela som, čo mám robiť. Tak som skúsila prísť k Vám na masáž a bolo to úžasné! Ach, tak skvele som sa po nej cítila. Teraz si raz za mesiac prídem ku vám dobiť baterky. Ďakujem, Marianka."

Roman

"Hmm, tak takúto relaxačnú masáž som veru ešte nezažil. Bolo to úplne iné. Robili ste to tak precízne a dôkladne. No úžasné niečo."

Peter

"Nič mi tak nepomohlo na boľavé kríže ako Vaša masáž! Tak dobre ste ma uvoľnili. Ďakujem."

Veronika

"Cítim sa, akoby som mala o 100 kíl menej, bolo to úžasné, ďakujem"

Janka

”Ďakujem Vám veľmi pekne za Váš prístup. Masáž bola neskutočne krásna.“

Boris

"Veľmi profesionálny a láskavý prístup, odporúčam všetkým."

Majuška Lovászová

"Zveriť sa do rúk tomuto láskavému slniečku je to najlepšie, čo môžete darovať svojmu telu i duši."

Stano

"Ako sa cítim po masáži? Ako keby som nemal žiadne problémy. Cítim sa úplne ľahko, uvoľnený."

Jaruška Beránková

"Relaxační masáž, kterou mi Marianka několikrát poskytla, byla naprosto dokonalá, uvolňující a plná harmonie."

Danielka

"Perfektná masérka a terapeutka. Človek ráno vstane po takej masáži vyspatý jak bábatko :) Už sa teším na ďalšiu."

Michal Szenozicska

"Krásny, energický a hlboký zážitok. Pohladenie nie len tela, ale i vašej duše."

Mirko

"Ďakujem Vám veľmi pekne za precítenú a jemnú masáž. Zaobchádzanie bolo plné dôvery a cítil som sa veľmi príjemne. Ešte aj dnes vyzerám inak a je to pre mňa fascinujúce."

Claudie Paldusová

"Chtěla bych velice poděkovat za Relaxační masáž na harmonizaci čaker. Pocit po masáži se nedá popsat. Jde to jen zažít/procítit. Velké doporučení."

Vierka

”Dievčatko moje, Vás mi zoslalo samo nebo. Máte zlaté ručičky a tá energia, čo z Vás ide. Taká ľahká sa cítim. Ďakujem Vám mnohokrát. “

Milan

”Počas masáže som vnímal Vaše dotyky - ste veľmi vyrovnaný človek. Bolo to ozaj pekné.“

Renáta

”Marianka, ďakujem ti za masáž. Ide z teba pokoj, vyrovnanosť, super energia. Cítila som sa pri tebe bezpečne.“

Boženka

”Cítim sa ako znovuzrodená, bol to liek pre telo i dušu. Som plná energie a sily. Šťastná a veselá. Všetko bolo tak nejak prirodzene, citlivé, krásne. Cítila som sa výnimočne. Máte moje najlepšie odporúčania.“

Barbara

”Marianka je úžasný človek, ide z nej neskutočne dobrá a pozitívna energia. Asi sme viacerí, ktorí celkom nevedeli, do čoho idú, ale úvodný rozhovor rozptýlil všetky moje obavy a na pohodlný vyhrievaný matrac (toto som pri masáži zažila prvýkrát a bolo to skvelé) som si už líhala pripravená na relax s pocitom, nech sa deje čo sa má. Tie dve hodinky som si neskutočne užila. Hoci masáž nebolela, ako niektoré klasiky, absolútne mi uvoľnila moje večne stuhnuté plecia a o mysli ani nehovorím. Marianka je veľmi citlivá, vycíti, čo práve v danej chvíli potrebujete a striedala silnejší tlak s jemnejším, čo bolo úplne fajn. Atmosféra, pokoj, vône a hudba to už len celé doťukli. Na chvíľu som aj zadriemala, preniesla sa niekam do iného sveta a išla som zo štúdia ľahká ako pierko. Je to už takmer týždeň od nášho stretnutia a ten pokoj v duši, dnes taký vzácny, si viem stále privolať. Bola to úžasná skúsenosť a určite prídem znova. Vrelo odporúčam.“

Ingridka

"Ahoj Marianka, musím ti napísať, že z teba ide mega pozitívna energia!!! Keď sme sa rozlúčili, uvedomila som si, že sa stále usmievam. Som rada, že som ťa stretla a nech ťa táto energia neopúšťa."

Navštívte ma a zažite niečo nové 

Marianna - Masáže a meditácie Nitra

Čermánske námestie 3, 94901 Nitra
(samostatný vchod od parkoviska)

+421904023256

Získajte zľavu 10% na vašu 1. masáž!

Vyplňte tento formulár a na váš e-mail vám pošlem poukážku so zľavou.
Následne si už len dohodnite váš termín a vychutnajte si relax.