Referencie

Cíťte sa aj vy výnimočne

Júlia (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Skutočne to bol ten najkrajší zážitok, aký som doteraz na masáži zažila. Takto sa mi ešte nikto nevenoval. Nežné, láskyplné, precítené. Dostala som ten najkrajší narodeninový darček. Toto by mal zažiť každý.

Jaroslav (Meditácie) ⭐⭐⭐⭐⭐

Meditácia je niečo fantastické. Urobila zo mňa oázu pokoja, kľudu, ticha a plnú myseľ prekrásnych myšlienok. Bolo to ozaj super. Veľmi pekne ďakujem.

Jakub a Helenka (Terapia)

⭐⭐⭐⭐⭐

Veľká vďaka tebe a za teba. Bol to naozaj silný prežitok a ešte dlho sme sa o návšteve u teba spolu s partnerkou zhovárali. Toto nebolo naše jediné stretnutie.

Karolína (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Ach, výborná masáž! Takéto niečo som ešte nezažila. Wau. Dostávaš aj iné hodnotenia vôbec? :) Ďakujem, teším sa nabudúce.

Júlia (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Skutočne to bol ten najkrajší zážitok, aký som doteraz na masáži zažila. Takto sa mi ešte nikto nevenoval. Nežné, láskyplné, precítené. Dostala som ten najkrajší narodeninový darček. Toto by mal zažiť každý.

Jaroslav (Meditácie)

⭐⭐⭐⭐⭐

Meditácia je niečo fantastické. Urobila zo mňa oázu pokoja, kľudu, ticha a plnú myseľ prekrásnych myšlienok. Bolo to ozaj super. Veľmi pekne ďakujem.

Jakub a Helenka (Terapia)

⭐⭐⭐⭐⭐

Veľká vďaka tebe a za teba. Bol to naozaj silný prežitok a ešte dlho sme sa o návšteve u teba spolu s partnerkou zhovárali. Toto nebolo naše jediné stretnutie.

Karolína (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Ach, výborná masáž! Takéto niečo som ešte nezažila. Wau. Dostávaš aj iné hodnotenia vôbec? :) Ďakujem, teším sa nabudúce.

Martina (Meditácie) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Meditáciu u Marianky som si veľmi užila. Ukázala pár dobrých techník a ukázala novú perspektívu meditácie, ktorú som pred tým nepoznala. Pôsobí ako vyrovnaná a šťastná žena, takže sa pri jej prítomnosti budete cítiť dobre. Určite odporúčam.

Ivet (Masáž) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ďakujem za príjemnú relaxačnú masáž. Poriadne som sa uvoľnila a dokonca som si aj zdriemla. :) Útulné a príjemné prostredie je len bonusom. Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov. 

Marián (Masáž) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zdravím Marianna. Cítim sa skvele po masáži. Spalo sa mi fajn, zobudil som sa dokonca o niečo skôr. Energiu som dostal už cestou domov. Ďakujem za skvelý zážitok.

Renáta (Masáž) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Včerajšiu masáž som si riadne užila. Ďakujem za všetko.

Jozef (Masáž) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Cítim sa výborne. Pociťujem relaxačné účinky masáže ešte aj s odstupom niekoľko dní a čistú hlavu.

Majka (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Po masáži sa cítim úplne skvele. Ďakujem za úžasnú energiu, ktorá ma posilňuje v bežnom živote.

Zuzka (Tehotenská masáž)

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ach, cítim sa super. A už viem, že nabudúce si musím dať dlhšiu masáž. :)

Kristína Bugárová
(Tehotenská Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Veľmi príjemná tehotenská masáž, odporúčam a rada sa znova objednám. :)


Sandra (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Môžem si Vás zobrať domov? Bolo to skvelé. :)

Palo (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Akože wau. Niečo úžasné. Ja som sa tuším počas masáže niekam preniesol. Do Narnie pravdepodobne. Môžem chodiť každý deň?

Daria (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Rada by som zdieľala zážitok z masáže. Ako si mi priložila dlane na chodidlá a iba na nich bola, bez pohybu, bol to veľmi silný vnem. Taký pocit uzemnenie, že je niekto blízko mňa. Istota. "Držím ťa, neboj". Veľmi veľmi veľmi príjemné a silné. A to teplo, ruky si mala priam horúce ako žehlička. :)

Nikoleta (Tehotenská Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Srdečne ďakujem za Vašu masáž. Hľadala som relax, oddych a hlavne uvoľnenie a to som pri Vás našla. Už len tá atmosféra, vôňa, prostredie ma navodilo hneď na iné myšlienky... Jediné mínus - že to rýchlo prešlo :) Jednoducho - už sa veľmi teším na ďalšie stretnutie :-) A určite budem odporúčať ďalej, nielen tehuľkám :)

Beáta (Meditácie) ⭐⭐⭐⭐⭐

Úprimne ešte nasledujúci deň po meditácie (a príjemnom rozhovore) som bola veľmi pozitívne naladená a podarilo sa mi preniesť túto atmosféru aj na najbližších kolegov a domov. Všetci dostali na ruku po 2 kvapky pomarančového olejčeka doTERRA, ktorý som si u teba kúpila

Dnes už je to horšie, tak mi z toho vyplýva jediné... Rada by som pokračovala a naučila sa od teba, ako na to a zároveň si obohatila obzory o čakrách a možno aj v iných oblastiach.

Jana (Masáž a Terapia) ⭐⭐⭐⭐⭐

Cítim, že je teraz všetko v tom najlepšom poriadku. Po masáži sa cítim skvele a po terapii to mám v hlave usporiadané. Viem, čo od života chcem a ten pocit je na nezaplatanie. Takže Vám ďakujem za pomoc.

Ľuboš (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Dobrý deň, Marianka. Veľmi pekne ďakujem za opýtanie, mám sa výborne. Bol to včera zážitok, celé od začiatku až do konca. Ste fakt majsterka, doslova by som to nazval umením. V každom prípade je to zážitok a lákavé opät sa dať unášať.

Dušan (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Mám sa úplne fantasticky. Veľmi pekne ďakujem za Vašu starostlivosť. Už teraz sa neviem dočkať ďalšej masáže. :)

Dáša (Tehotenská masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Ďakujem veľmi pekne za príjemnú relaxáciu. Ja aj malý sme spokojní. :)

Václav (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Cítim sa super, masáž bola výborná. Ďakujem a teším sa nabudúce.

Tereza (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

 Pár dní po masáži som stále uvoľnená, dosť mi to dodalo energiu. Už som aj kamoške odporúčala skúsiť. :)

Simona (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Vaša masáž mi urobila takú dobrú náladu a radosť. Môj zlomený chrbát je na tom už lepšie. Viem, že to nie je na jedno ani dve sedenia. Bolo mi u Vás veľmi dobre.

Nika (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Bude to znieť divno, ale konečne som u niekoho vnímala masáž ako takú. To, že ste boli počas masáže ticho a nerozprávali, mohla som ja vnímať seba a celý priebeh masáže. Akoby Vaše ruky splynuli so mnou a až vtedy, keď ste vydýchli, som si uvedomila, že ste tam tiež. :) Patrí Vám veľké ďakujem! :)

Renáta (Meditácie) ⭐⭐⭐⭐⭐

Ďakujem za príjemne strávený večer. Prišla som na iné myšlienky a zároveň vnímam to, na čo nemám popri povinnostiam čas. A záver bol topka :D. Takže ďakujeeeeem.

Lenka (Terapia) ⭐⭐⭐⭐⭐

Spravila som veľké rozhodnutie vo svojom živote, ktoré ma výrazne posunulo vpred. Veľa situácií a ľudí mi doslova zmizlo zo života, a mne sa uľavilo. Každý deň je pre mňa nová šanca žiť tento život lepšie. Aj keď nie vždy som v pohode, ale teraz to vidím inak. Tých nepohodových dní je stále menej. Ďakujem ti, Marianka.

Ľubka (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Som rozbehaný človek, neustále lietam hore-dole, niečo vybavujem. Musím povedať, že som si počas Vašej masáže fakt oddýchla! :)

Terezka (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Masáž bola úžasná, tie prvé dni po nej boli také najintenzívnejšie, ale ešte stále cítim takú ľahkosť. :) Máte čarovné ruky, niekedy som mala pocit, že ma masírujú dvaja ľudia. Odchádzala som rozžiarená, oddýchnutá a plná energie. Tie oleje, čo používate, nádherne voňali, ani som sa nechcela sprchovať. Dúfam, že sa mi podarí prísť čím skôr znova! :)

Mário (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Sú to už 3 týždne od masáže a príjemné pocity z nej stále pretrvávajú :) Až ma to príjemne prekvapilo :)

Barbora (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Masáž bola úžasná. Tie prvé dni po nej boli také najintenzívnejšie, ešte stále cítim takú ľahkosť :) Máte čarovné ruky, niekekdy som mala pocit, že ma masírujú dvaja ľudia. Odchádzala som rozžiarená, oddýchnutá a plná energie. Tie oleje, čo používate, nádherne voňali, ani som sa nechcela sprchovať :) Dúfam, že sa mi podarí prísť čím skôr znova!

Naďa (Meditácie) ⭐⭐⭐⭐⭐

S meditáciami som nemala žiadne skúsenosti, no prístup Marianky ma nadchol a chcela som vyskúšať. Od tohto rozhodnutia som absolvovala už celý rad skupinových meditácii a svoje rozhodnutie neľutujem. Každá meditácia mi priniesla nové poznanie a uvedomenie si vlastného ja. Naučila som sa byť vnímavejšia, kľudnejšia a riešiť problémy viac s rozvahou. Mám však stále kam napredovať a preto moje návštevy Meditácii Nitra určite nekončia. Pocit pokoja, vyrovnania a užasnej energie, ktorý mi meditácie s Mariankou dávajú, mi už v živote zmenili veľa. Odporúčam prísť každému a tiež si tu nájsť svoj pokoj a možno aj mnoho odpovedí na vnútorné otázky, alebo si len jednoducho oddýchnuť. 

Martina (Ženské kruhy, workshop)

⭐⭐⭐⭐⭐

Je krásne pozorovať, ako postupne prekvitám, prebúdza sa vo mne ženstvo. Navraciam sa k sebe samej cez aktivity, ktoré som kvôli rodine, deťom prestala vykonávať. Teraz objavujem opäť samú seba. Zisťujem, ako moje telo funguje, ako mocnie, zvyšuje sa moje sebavedomie. Páčim sa sama sebe v zrkadle. :)

Kristína (Meditácie) ⭐⭐⭐⭐⭐

Ďakujem ti za príjemné stretnutie s meditáciou a dotykom. Cítila som sa veľmi príjemne. Aj na druhý deň ešte. Počas stretnutia si vytvorila veľmi príjemnú atmosféru, rozprávala si zaujímavé a kľúčové veci týkajúce sa potenciálu sebarozvoja prostredníctvom meditácií. Olejček rozmarín, čo si mi darovala, sa mi páči. Bola som si ho kúpiť aj v podobe bylinky a študovala si jeho pôsobenie na fyzické, energetické a duchovné telo. Používam ho tak, že si k nemu z času na čas privoniam. Verím v jeho schopnosť prepisovať limbický otlačok.

Karolína (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Cítila som sa už dlhšie bez energie, nič ma nebavilo. Myslela som, že to bude len jarnou únavou. Ale nebolo. Nevedela som, čo mám robiť. Tak som skúsila prísť k Vám na masáž a bolo to úžasné! Ach, tak skvele som sa po nej cítila. Teraz si raz za mesiac prídem ku vám dobiť baterky. Ďakujem, Marianka.

Roman (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Hmm, tak takúto relaxačnú masáž som veru ešte nezažil. Bolo to úplne iné. Robili ste to tak precízne a dôkladne. No úžasné niečo.

Peter (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Nič mi tak nepomohlo na boľavé kríže ako Vaša masáž! Tak dobre ste ma uvoľnili. Ďakujem.

Veronika (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Cítim sa, akoby som mala o 100 kíl menej, bolo to úžasné, ďakujem.

Janka (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Ďakujem Vám veľmi pekne za Váš prístup. Masáž bola neskutočne krásna.

Boris (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Veľmi profesionálny a láskavý prístup, odporúčam všetkým.

Majuška Lovászová (Masáž)

⭐⭐⭐⭐⭐

Zveriť sa do rúk tomuto láskavému slniečku je to najlepšie, čo môžete darovať svojmu telu i duši.

Stano (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Ako sa cítim po masáži? Ako keby som nemal žiadne problémy. Cítim sa úplne ľahko, uvoľnený.

Jaruška Beránková (Masáž)
⭐⭐⭐⭐⭐  

Relaxační masáž, kterou mi Marianka několikrát poskytla, byla naprosto dokonalá, uvolňující a plná harmonie.

Danielka (Masáž, Terapia)
⭐⭐⭐⭐⭐  

Perfektná masérka a terapeutka. Človek ráno vstane po takej masáži vyspatý jak bábatko :) Už sa teším na ďalšiu.

Michal Szenozicska (Masáž)
⭐⭐⭐⭐⭐  

Krásny, energický a hlboký zážitok. Pohladenie nie len tela, ale i vašej duše.

Mirko (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Ďakujem Vám veľmi pekne za precítenú a jemnú masáž. Zaobchádzanie bolo plné dôvery a cítil som sa veľmi príjemne. Ešte aj dnes vyzerám inak a je to pre mňa fascinujúce.

Claudie Paldusová (Masáž)
⭐⭐⭐⭐⭐  

Chtěla bych velice poděkovat za Relaxační masáž na harmonizaci čaker. Pocit po masáži se nedá popsat. Jde to jen zažít/procítit. Velké doporučení.

Vierka (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Dievčatko moje, Vás mi zoslalo samo nebo. Máte zlaté ručičky a tá energia, čo z Vás ide. Taká ľahká sa cítim. Ďakujem Vám mnohokrát.

Milan (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Počas masáže som vnímal Vaše dotyky - ste veľmi vyrovnaný človek. Bolo to ozaj pekné.

Renáta (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Marianka, ďakujem ti za masáž. Ide z teba pokoj, vyrovnanosť, super energia. Cítila som sa pri tebe bezpečne.

Boženka (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Cítim sa ako znovuzrodená, bol to liek pre telo i dušu. Som plná energie a sily. Šťastná a veselá. Všetko bolo tak nejak prirodzene, citlivé, krásne. Cítila som sa výnimočne. Máte moje najlepšie odporúčania.

Barbara (Masáž) ⭐⭐⭐⭐⭐

Marianka je úžasný človek, ide z nej neskutočne dobrá a pozitívna energia. Asi sme viacerí, ktorí celkom nevedeli, do čoho idú, ale úvodný rozhovor rozptýlil všetky moje obavy a na pohodlný vyhrievaný matrac (toto som pri masáži zažila prvýkrát a bolo to skvelé) som si už líhala pripravená na relax s pocitom, nech sa deje čo sa má. Tie dve hodinky som si neskutočne užila. Hoci masáž nebolela, ako niektoré klasiky, absolútne mi uvoľnila moje večne stuhnuté plecia a o mysli ani nehovorím. Marianka je veľmi citlivá, vycíti, čo práve v danej chvíli potrebujete a striedala silnejší tlak s jemnejším, čo bolo úplne fajn. Atmosféra, pokoj, vône a hudba to už len celé doťukli. Na chvíľu som aj zadriemala, preniesla sa niekam do iného sveta a išla som zo štúdia ľahká ako pierko. Je to už takmer týždeň od nášho stretnutia a ten pokoj v duši, dnes taký vzácny, si viem stále privolať. Bola to úžasná skúsenosť a určite prídem znova. Vrelo odporúčam.

Ingridka (Ženské kruhy)

⭐⭐⭐⭐⭐

Ahoj Marianka, musím ti napísať, že z teba ide mega pozitívna energia!!! Keď sme sa rozlúčili, uvedomila som si, že sa stále usmievam. Som rada, že som ťa stretla a nech ťa táto energia neopúšťa.

Navštívte ma a zažite niečo nové 

Marianna - Masáže a meditácie Nitra

Čermánske námestie 3, 94901 Nitra
(samostatný vchod od parkoviska)

+421904023256

Získajte -10% na vašu 1. masáž!

Vyplňte formulár a následne si už len dohodnite váš termín a vychutnajte si relax.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu